ویکی دُرج، کتابخانه آزاد شعر پارسی
مهمان خوش آمدید. ورود     ( ثبت نام ) کتابها | زندگینامه ها | جستجوی پیشرفته | درباره دُرج | راهنمای ساخت دفترچه شعر در ویکی دُرج | پادکست دُرج
RSS   RSS
 

راهبری


جستجوی سریع در ویکی دُرج
»حافظ‌شناسی با تدریس مهدی محبتی در شهرکتاب

RSS
تغییر یافته در 2013/07/22 06:05 توسط Administrator دسته‌بندی شده به عنوان نوشتار روز

دورهٔ جدید کلاس‌های «حافظ‌شناسی» با تدریس مهدی محبتی در مرکز فرهنگی شهر کتاب برگزار می‌شود.

به گزارش ایلنا، در این دوره علاوه بر این‌که ساختار شکلی و معنایی ـ معنوی غزل حافظ تبیین و تفسیر می‌شود؛ جایگاه فکر و هنر و زبان حافظ در جهان مدرن مورد بررسی قرار می‌گیرد و انواع ارتباط‌هایی که انسان امروز ایرانی با این نوع نگره می‌تواند برقرار کند، نقد و تحلیل می‌شود.

این دورهٔ آموزشی در ده جلسه روزهای چهارشنبه ساعت ۱۰ تا ۱۲ برگزار می‌شود. آغاز آن ششم شهریور است و علاقه‌مندان به ثبت‌نام در این دورهٔ آموزشی تا پایان مرداد فرصت دارند در ساعات اداری به مرکز فرهنگی شهر کتاب واقع در خیابان شهید بهشتی، خیابان شهید احمد قصیر (بخارست)، نبش کوچهٔ سوم مراجعه کنند و برای کسب آگاهی بیشتر با شماره‌های ۸۸۷۲۳۳۱۶ و ۸۸۷۱۷۴۵۸ تماس بگیرند.

منبع: ایلناپیاده سازی و اجرا: مهر ارقام رایانه   در فیس بوک به دُرج بپیوندید!   مشاهده شعرهای روزانه دُرج در توییتر    نوا و نماهای دُرج در یوتیوب    فروشگاه اینترنتی آپادانا   حامیان: همراه اول    بانک تات      هر گونه برداشت از مطالب این پایگاه با ذکر منبع، مجاز می باشد.